Okta User Sync and Provisioning (1.0.7) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Confirm
ps: تاييد

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Close
ps: تړل

en: Query
ps: پوښتنه
