Okta User Sync and Provisioning (1.0.7) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Close
ta: மூடு

en: Operation
ta: செயல்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
