Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Confirm
af: Bevestig

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Operation
af: Operasie
