Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Mapping
br: Kartennadurezh
