Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Confirm
da: Bekræft

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Allowed
da: Tilladt

en: Phone
da: Telefon

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Close
da: Luk

en: Operation
da: Handling

en: Query
da: Forespørgsel

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Mapping
da: Kobling

en: Add more
da: Tilføj mere

en: Delete user
da: Slet bruger
