Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Attribute Name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು
