Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana
