Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Confirm
fa: تایید

en: Description
fa: شرح

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Close
fa: بستن

en: Query
fa: پرس و جو

en: Mapping
fa: نگاشت
