Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Close
se: Gidde

en: Create user
se: Ásat geavaheaddji
