Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Overview
ur: جائزہ

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Mapping
ur: میپنگ
