Okta User Sync and Provisioning (1.0.9) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Close
az: Bağlı

en: Query
az: Sorğu

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
