Okta User Sync and Provisioning (1.0.9) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Note:
fr: Note :

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Allowed
fr: Autorisé

en: Phone
fr: Téléphone

en: Close
fr: Fermer

en: Operation
fr: Opération

en: Query
fr: Requête

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Delete Users
fr: Supprimer des utilisateurs

en: Note:
fr: À noter :

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut

en: Add more
fr: Rajouter

en: Delete user
fr: Supprimer l'utilisateur

en: Create user
fr: Créer un utilisateur

en: Contact Us
fr: Nous contacter

en: Let's Get Started!
fr: Commençons !

en: Staged
fr: Versionné
