Okta User Sync and Provisioning (1.0.9) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Overview
nl: Overzicht

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Close
nl: Sluiten

en: Operation
nl: Bewerking

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Create user
nl: Gebruiker aanmaken

en: Application Name
nl: Applicatienaam

en: Contact Us
nl: Contact

en: Let's Get Started!
nl: Aan de slag!

en: FREE
nl: VRIJ

en: Staged
nl: Gereed

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen
