Okta User Sync and Provisioning (1.0.9) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Description
pt: Descrição

en: Overview
pt: Visão geral

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Configurações

en: Note:
pt: Nota:

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Sync
pt: Sincronizar

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Allowed
pt: Permitido

en: Phone
pt: Telefone

en: Configuration
pt: Configurações

en: Close
pt: Fechar

en: Operation
pt: Operação

en: Query
pt: Consulta

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Add more
pt: Adicionar mais

en: Delete user
pt: Apagar usuário

en: Create user
pt: Criar usuário

en: Contact Us
pt: Contate-nos

en: Let's Get Started!
pt: Vamos começar!

en: Staged
pt: Por Etapas
