Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Email
bn: ইমেইল
