Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj
