Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Close
cy: Yn agos

en: Operation
cy: Gweithrediad
