Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
