Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Close
gu: બંધ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Mapping
gu: મેપિંગ
