Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Close
id: Tutup

en: Operation
id: Operasi

en: Mapping
id: Pemetaan
