Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Close
lv: Aizvērt

en: Operation
lv: Operācija

en: Mapping
lv: Attiecinājums
