Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
