Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Operation
sk: Operácia

en: Mapping
sk: Mapovanie
