Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Operation
sq: Veprimi
