Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Close
uk: Закрити

en: Operation
uk: Дія

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Delete Users
uk: Видалити користувачів

en: Delete user
uk: Вилучити користувача

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

en: Let's Get Started!
uk: Почнемо!

en: Staged
uk: Тестова

en: How can we help you?
uk: Чим ми можемо допомогти?
