Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Configuration
ca: Configuració

en: Close
ca: Tanca

en: Operation
ca: Operació

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Mapping
ca: Associacions

en: Create user
ca: Crea usuari
