Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Note:
de: Hinweis:

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: Sync
de: Synchronisierung

en: Email
de: E-Mail

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Close
de: Schließen

en: Operation
de: Aktion

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Mapping
de: Zuordnung

en: Delete Users
de: Benutzer löschen

en: Delete user
de: Benutzer löschen

en: Create user
de: Benutzer erstellen

en: Do Nothing
de: Nichts tun

en: Let's Get Started!
de: Lassen Sie uns beginnen!

en: FREE
de: FREI

en: Staged
de: Bereitgestellt

en: How can we help you?
de: Wie können wir helfen?
