Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση
