Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Email
eu: Eposta

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Close
eu: Itxi

en: Operation
eu: Eragiketa
