Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Configuration
hr: Postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Mapping
hr: Mapiranje
