Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Close
km: បិទ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
