Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Description
ms: Huraian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Add
ms: Tambah

en: Email
ms: E-mel

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Close
ms: Tutup

en: Operation
ms: Operasi

en: Delete user
ms: Padam pengguna
