Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
