Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Configuration
ro: Configurație

en: Close
ro: Închideți

en: Operation
ro: Operație

en: Mapping
ro: Mapare

en: Create user
ro: Creează utilizator

en: Staged
ro: Etapizat
