Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Mapping
sr: Мапирање
