Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Close
sv: Stäng

en: Operation
sv: Funktion

en: Mapping
sv: Mappning

en: Delete user
sv: Radera användare

en: Create user
sv: Skapa användare
