Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Close
te: మూసివేయి
