Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Email
th: อีเมล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Close
th: ปิด

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
