Okta User Sync and Provisioning (1.1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Close
ug: يېپىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات
