Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Replies
is: Svör

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Core
is: Kjarni

en: Menu
is: Valmynd

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
