Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Replies
ps: ځوابونه

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
