Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Core
ast: Motor

en: Menu
ast: Menú

en: Medium
ast: Mediu

en: Post comment
ast: Espublizar comentariu
