Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Replies
ca: Respostes

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Core
ca: Nucli

en: Menu
ca: Menú

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Medium
ca: Mitjana

en: By
ca: Per

en: Post comment
ca: Envia el comentari

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Reply to comment
ca: Respon al comentari

en: Pagination
ca: Paginació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Close message
ca: Tanca el missatge

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Powered by
ca: Funciona amb

en: Loading…
ca: Carregant...

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Drupal Logo
ca: Logotip del Drupal

en: Enable mobile menu at all widths
ca: Habilita el menú mòbil a totes les amplades

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
