Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Menu
eu: Menua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Post comment
eu: Bidali iruzkina

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Reply to comment
eu: erantzun iruzkin honi

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Loading…
eu: Deskargatzen...
