Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Replies
hr: Odgovora

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Core
hr: Jezgra

en: Menu
hr: Izbornik

en: Medium
hr: Srednji

en: By
hr: Od

en: Post comment
hr: Pošalji komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Reply to comment
hr: Odgovori na komentar

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
