Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Replies
ro: Replici

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Core
ro: Nucleu

en: Menu
ro: Meniu

en: Medium
ro: Mediu

en: By
ro: De

en: Post comment
ro: Scriere comentariu

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Reply to comment
ro: Replică la acest comentariu

en: Pagination
ro: Paginație

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Loading…
ro: Se încarcă...

en: First page
ro: Prima pagină
