Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Replies
sv: Svar

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Core
sv: Kärna

en: Menu
sv: Meny

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Medium
sv: Mellan

en: By
sv: Av

en: Post comment
sv: Publicera kommentar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Reply to comment
sv: Besvara kommentar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Close message
sv: Stäng meddelande

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Powered by
sv: Drivs av

en: Loading…
sv: Laddar...

en: Hero
sv: Herobild

en: First page
sv: Första sidan

en: Drupal Logo
sv: Drupal logotyp

en: Tabs display toggle
sv: Flik för att växla visningsläge

en: Olivero Utilities
sv: Olivero Verktyg

en: Search by keyword or phrase.
sv: Sök med nyckelord eller fras.

en: olivero settings
sv: inställningar för olivero

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)
