Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Replies
bo: ལན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: X-Large
bo: X-ཆེན་པོ

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
