Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Replies
fi: Vastaukset

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Core
fi: Ydin

en: Menu
fi: Valikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Post comment
fi: Kirjoita kommentti

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Reply to comment
fi: Vastaa kommenttiin

en: Pagination
fi: Sivutus

en: X-Large
fi: X-Suuri

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Loading…
fi: Lataa...

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
