Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Reply to comment
my: မှတ်ချက်အား ပြန်ကြားရန်
